Pronájem

Turistcentrum Dvorce se nachází v malebné obci Dvorce, která je vzdálená pouhých 25 km od města Bruntálu a města Šternberka, 35 km od města Opavy a 20 km od města Vítkova. Je v klidném prostředí obklopeném nádhernou přírodou podhůří Jeseníků a tím vhodným místem k pracovním poradám, školením, team buildingu, seminářům, rodinným setkáním, svatbám, promocím, smutečním hostinám, školním srazům, vánočním večírkům, k pořádání společenských a uměleckých představení, koncertů a výstav.  Součástí nabízených služeb je wellness centrum a kompletní catering.


Společenský sál

Společenský sál s kapacitou cca 60 osob je určen na pořádání koncertů a divadelních či jiných uměleckých představení. Jeho dominantou je prostorné pódium a taneční parket. Po propojení s jídelnou se jeho kapacita navýší na cca 100 osob a vznikne tak otevřený prostor vhodný na pořádání svateb, narozeninových oslav, smutečních hostin a podnikových večírků.

Cena pronájmu na 1 hodinu je 200 Kč (hudební produkce) nebo 100 Kč (bez hudební produkce).

Cena pronájmu na den je 3000 Kč.

Cena pronájmu sál + jídelna na den je 4000 Kč.


Jídelna

Salonek s kapacitou cca 60 osob, který přímo přiléhá k dětské herně, proto je vhodný k pořádání rodinných oslav a setkání s účastí dětí.

Cena pronájmu na 1 hodinu je 100 Kč.

Cena pronájmu na den je 2000 Kč.

Cena pronájmu sál + jídelna na den je 4000 Kč.

Cena pronájmu jídelna + herna na den je 3000 Kč.


Přísálí

Do přísálí se lehce vejde 60 osob. Zde je možné provádět školení, semináře, firemní porady ale i rodinná setkání a oslavy, smuteční hostiny i svatby. Místnost je oddělena od běžného restauračního ruchu, má samostatný vchod i toalety. V čele místnosti je umístěno promítací plátno, k zapůjčení je i dataprojektor a flipchart.

Cena pronájmu na 1 hodinu je 100 Kč.

Cena pronájmu na den je 2000 Kč.


Dětská herna s terasou - Komunitní centrum

Herna, kterou jsme vybudovali v době koronaviru, jako zázemí pro naše nejmenší zákazníky, jsme nově zrekonstruovali a vybavili díky Programu rozvoje venkova. Prostor herny je možné pronajmout pro uskutečnění dětských oslav a setkání. Kapacita je cca 20 osob.

Cena pronájmu na 1 hodinu je 200 Kč.

Cena pronájmu na den je 2500 Kč.

Cena pronájmu jídelna + herna na den je 3000 Kč.


Pronájem celého objektu na pořádání plesů, zábav a společenských akcí je 6000 Kč na den a noc.

Doba pronájmu jednotlivých místností je závislá na provozní době restaurace. Konkrétní časy je možné domluvit individuálně.


Wellness

Prostory bazénu a sauny je možné pronajmout na sportovní akce a utkání v rámci pracovního soustředění a team buildigu, pro aktivní odpočinek celé rodiny i soukromý relax.

Cena pronájmu na 1 hodinu:

bazén 750 Kč

sauna 750 Kč

Cena pronájmu na 2 hodiny:

bazén 1050 Kč

sauna 1050 Kč

bazén + sauna 1300 Kč